Ultima etapa din Tur la fotbal feminin

In acest weekend va avea loc ultima etapa din turul Ligilor 1,2 si 3 la fotbal feminin.

Foto: Dan Porcutan

Liga I Feminin – Meciurile Etapei 9

Nov 19, 2017 11:00 OLIMPIA 1 U.T. CLUJ – CSS Târgovişte 

Arbitru: Almaş Gabriel – Zalău
Asistent: Cozorici Ioan – Zalău
Asistent: Duma Sergiu – Zalău

Nov 19, 2017 11:00 Asociația „Fotbal Club Fair-Play” – Heniu Prundu Bargaului 

Arbitru: Părăluță Cristina Elena – Ploieşti
Asistent: Florea Bianca – Ploieşti
Asistent: Rusu Mircea – Bertea

Nov 19, 2017 11:00 Clubul Sportiv Real Craiova – Fortuna Becicherecu Mic 

Arbitru: Bălăcescu Liviu – Târgu Jiu
Asistent: Udrea Ramona Doriana – Târgu Jiu
Asistent: Vladulescu Andreea Violeta – Târgu Jiu

Nov 19, 2017 11:00 CFR 1933 Timisoara – Universitatea Alexandria 

Arbitru: Bălan Alexandru – Deva
Asistent: Maier Alexandra – Deva
Asistent: Rogojina Alexandra – Hateg

Nov 19, 2017 11:00 Vasas Femina Odorhei – ASA 2013 Targu Mures

Arbitru: Peter Joszef – Sfântu Gheorghe
Asistent: Ciuraru Roberto – Sfântu Gheorghe
Asistent: Biro Zsolt – Belin

 

Foto: Olimpia Cluj
Liga 2 Feminin, Seria I- Meciurile Etapei 7

Nov 19, 2017 11:00 Selena SN Constanta – Onix Ramnicu Sarat 

Arbitru: Nae Ionel – Constanţa
Asistent: Ionus Erchian – Constanţa
Asistent: Iacob Florin – Constanţa

Nov 19, 2017 11:00 Armonia Dolhesti – CS Navobi Iasi 

Arbitru: Hazi Vladut – Volovat
Asistent: Lazar Laurentiu – Gura Humorului
Asistent: Pintilii Bogdan – Suceava

Nov 19, 2017 11:00 ACS Viitorul Reghin – Universitatea Galati 

Arbitru: Ștef Claudiu – Târgu Mureş
Asistent: Gaspar Vladut – Târgu Mureş
Asistent: Mailat Horatiu Ioan – Târgu Mureş

Nov 19, 2017 13:00 Real 2 Craiova – Magura 2012 Bacau

Arbitru: Bălăcescu Liviu – Târgu Jiu
Asistent: Udrea Ramona Doriana – Târgu Jiu
Asistent: Vladulescu Andreea Violeta – Târgu Jiu

Foto: CS Navobi Iasi

Liga 2 Feminin, Seria II – Meciurile Etapei 7
Nov 18, 2017 10:00 Vasas 2 Femina Odorhei – SPORTING Lugas 

Arbitru: Fazakas Kalman – Odorheiu Secuiesc
Asistent: Incze David – Odorheiu Secuiesc
Asistent: Tamasi Zoltan – Bisericani

Nov 19, 2017 11:00 Ladies Targu Mures – OLIMPIA 2 U.T. CLUJ 

Arbitru: Papp Csaba – Târgu Mureş
Asistent: Matei Radu – Târgu Mureş
Asistent: Prodan Ionut Alexandru – Târgu Mureş

Nov 19, 2017 11:00 Piros Security – Independenta Baia Mare 

Arbitru: Popa Adina Claudia – Satu Mare
Asistent: Toderas Gabriela Ioana – Satu Mare
Asistent: Paduraru Jeanina – Oradea

Nov 19, 2017 13:00 CS Ineu – Olimpic Star Cluj

Arbitru: Nicoras Ionut Vasile – Arad
Asistent: Pantea Sebastian – Arad
Asistent: Stanciu Mihai Vladut – Arad

Foto: Vulpitele Galbene Roman
Liga 3 Feminin – Meciurile Etapei 7

Nov 18, 2017 12:00 Real 3 Craiova – Dream Team Bucuresti 

Arbitru: Buzarnescu Dan Stefan – Craiova
Asistent: Barbu Marian Cristinel – Craiova
Asistent: Barbu Pompiliu Costinel – Craiova
Nov 18, 2017 13:00 CSM Paşcani – Universitatea 2 Galati 

Arbitru: Mihuleac Gabriel – Iaşi
Asistent: Ciuban Cosmin – Iaşi
Asistent: Diaconu Andrei – Iaşi
Nov 19, 2017 11:00 Vulpitele Galbene Roman – CS Nicu Gane Falticeni 

Arbitru: Apetrei Cosmin – Roznov
Asistent: Cercel Cosmin – Piatra Neamţ
Asistent: Lungu Alexandra – Roman
Nov 19, 2017 14:00 Progresul Bucuresti – CF Onesti

Arbitru: Terteleac Ana Maria – Berceni
Asistent: Aspra Andrei – Buftea
Asistent: Mindeart Valentin – Buftea

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *